Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method GoogleSitemapGeneratorLoader::Enable() should not be called statically in /home/filo/domains/1l.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 311

Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method cformsRSS::vars() should not be called statically in /home/filo/domains/1l.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 163

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/filo/domains/1l.lt/public_html/wp-includes/post.php on line 218

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/filo/domains/1l.lt/public_html/wp-includes/query.php on line 751

Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method cformsRSS::outputRSS() should not be called statically in /home/filo/domains/1l.lt/public_html/wp-includes/plugin.php on line 311
Karjera | First Logistics

Karjera

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/filo/domains/1l.lt/public_html/wp-content/plugins/rb-link/rb-internal-links.php on line 86

Jei esate darbštūs, siekiantys rezultato ir norite įsilieti į mūsų kolektyvą, atsiųskite savo duomenis, mes mielai aptarsime galimybę su jumis dirbti kartu.

Bendrovės kontaktai

Darbo pasiūlymai

Šiuo metu mes ieškome pardavimų vadybininko

Darbuotojo pareigos: Vadybininkas (transportas-logistika)
Vieta: Klaipėda
Darbo pobūdis:
- darbas su naujais ir esamais klientais;
- bendravimas su konteinerinėmis linijomis ir kitais tiekėjais;
- krovinių judėjimo kontrolė;
- rezultatų analizė.

Reikalavimai:
- aukštasis išsilavinimas
- darbo patirtis konteinerių transportavimo srityje
- geras anglų, rusų kalbų mokėjimas (raštu, žodžiu)
- komunikabilumas, atsakingumas, derybiniai įgudžiai
- vairuotojo pažymėjimas

Siūlome:
- atlyginimą, orientuotą į rezultatą
- mokymosi ir karjeros galimybes
- modernią darbo vietą ir priemones

Jei norite kandidatuoti:
- siųskite savo gyvenimo aprašymą adresu cv@1L.lt
- kontaktinis telefonas + 370 46 319912